Obecnie na zlecenie jednego z naszych klientów, firmy z obszaru branży e-commerce, recyklingu i logistyki poszukujemy pracownika na stanowisko:

Samodzielny księgowy/Samodzielna księgowa

MIEJSCE PRACY: Sokołów

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie ksiąg rachunkowych

- Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego w oparciu o dokumenty (faktury zakupu, sprzedaży, wyciągi bankowe, środki trwałe i inne)

- Księgowanie wyciągów bankowych, rozliczanie kont rozrachunkowych, ustalanie prawidłowych sald na kontach kontrahentów

- Naliczanie amortyzacji i RMK, różnic kursowych w MW i bieżących

- Przygotowywanie deklaracji do US i ZUS, NBP, UC

- Weryfikacja poprawności dokumentów

- Optymalizacja efektywności procesów księgowych

- Weryfikacja sald na koniec miesiąca

- Obsługa księgowości pod względem administracyjnym (umowy, pisma, odpowiedzi do US, noty)

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku Samodzielnej Księgowej/ego (do udziału w rekrutacji zapraszamy również Księgowych posiadających doskonałą praktyczną znajomość zagadnień księgowych i podatkowych)

- Doświadczenie w pracy na systemie Enova

- Wykształcenie wyższe

- Wiedza w obszarze księgowości oraz podatków CIT i VAT,

- Znajomość zasad rachunkowości

- Umiejętność pracy w zespole

- Znajomość programów Pakietu Office, w szczególności Excel

- Skrupulatność, sumienność, dokładność

*Mile widziane:

- Doświadczenie w rozliczaniu kadr i płac – będzie Twoim dodatkowym atutem

Oferujemy:

- Zatrudnienie na pełen etat w stałych godzinach pracy: 8-16

- Możliwość pracy zdalnej w piątki

- Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kompetencji, predyspozycji i doświadczenia

- Pakiet medyczny

- Możliwość pracy w ciekawie rozwijającej się spółce, stale poszerzającej swój obszar działania i mającej realny wpływ na środowisko