Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, lidera na rynku europejskim, szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

MIEJSCE PRACY: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej zgodnie z założonym budżetem.

  • Projektowanie kampanii w kanałach online i social media.

  • Analiza rynku i konkurencji.

  • Określanie celów marketingowych.

  • Planowanie, tworzenie i optymalizacja kampanii PPC (pay-per-click).

  • Kreowanie strategii obecności na platformach społecznościowych i optymalizacja treści pod kątem wyszukiwarek.

  • Analiza słów kluczowych i monitorowanie pozycji w wynikach wyszukiwania.

  • Raportowanie wyników działań marketingowych.

  • Tworzenie wartościowych treści online.

  • Optymalizacja stron produktowych pod kątem konwersji.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

  • umiejętność strategicznego myślenia i pracy w grupie

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność

  • Odpowiedzialność, komunikatywność, otwartość

  • Duża dawka kreatywności

  • mile widziana znajomość programu graficznego (proste grafiki) (canva, photoshop itp.)

  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe

Oferujemy:

  • Możliwość nawiązania współpracy na podstawie Umowy o Pracę lub B2B

  • Pracę w trybie hybrydowym (jeden dzień pracy zdalnej)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Kartę multisport, multilife

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Paczki świąteczne

  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Zniżki na produkty firmowe

  • Możliwośc pracy w szybko rozwijającej się firmie