Logart jest agencją doradztwa personalnego działającą w Polsce od 2003 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników na wszystkie szczeble danej organizacji i udostepnianiem pracowników tymczasowych. W związku z rozwojem naszych wewnętrznych struktur poszukujemy kandydatów do zespołu w Warszawie na stanowisko:

Asystent/Młodszy Specjalista ds. rekrutacji pracowników - przyuczenie.

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  •  Wsparcie w różnorodnych procesach rekrutacyjnych, współpraca z konsultantami
  •  Prowadzenie własnych projektów rekrutacyjnych
  •  Prowadzenie rozmów telefonicznych z kandydatami i klientami
  •  Prowadzenie kandydatów przez proces ze szczególną dbałością.
  •  Wraz z rozwojem samodzielność w prowadzeniu własnych procesów rekrutacyjnych

Wymagania:

  • Potrafisz prowadzić rozmowy z ludźmi?
  • Cenisz sobie elastyczny czas pracy?
  • Jesteś osobą dyspozycyjną od poniedziałku do piątku (możliwość połączenia pracy z uczelnią, praca 4 dni w tygodniu lub elastyczny czas pracy)?
  • Masz prawo jazdy kat. B? Mile widziane
  • Komunikujesz się w języku rosyjskim lub ukraińskim?
  • Preferujesz przejrzysty system wynagradzania i premiowania?
  • Lokalizacja biura w centrum Warszawy będzie dodatkowym atutem?
  • Ważna jest dla Ciebie atmosfera w miejscu pracy i zgrany zespół?

Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia (dostosowane do twoich potrzeb)
  •  Atrakcyjny system premiowania
  •  Hybrydowy model pracy (możliwość pracy zdalnej w wybrane dni)
  •  Pakiet gwarantujący darmową opiekę lekarska
  • Karta Multisport
  •  Możliwość rozwoju, realizacji własnych pomysłów w organizacji.