Aktualnie w związku z rozwojem oddziału firmy w Sochaczewie, poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

Asystent/ka ds. rekrutacji (płatny staż)

MIEJSCE PRACY: Sochaczew

Zakres obowiązków:

  • zapoznanie się z zasadami leasingu pracowniczego (udostępnianie pracowników tymczasowych)
  • wspieranie doświadczonych konsultantów w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych pracowników tymczasowych realizowanych dla przedsiębiorstw z branży produkcji/magazynowania
  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń medialnych, współpraca z portalami internetowymi
  • przeprowadzanie wstępnej weryfikacji telefonicznej kandydatów
  • uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych, początkowo jako obserwator
  • sporządzanie raportów ze spotkań rekrutacyjnych
  • prowadzenie dokumentacji oraz akt osobowych pracowników tymczasowych
  • prowadzenie i rozbudowa bazy kandydatów
  • udział w Targach Pracy.

Wymagania:

Prześlij do nas swoje CV, jeśli:

  • posiadasz rozwinięte zdolności interpersonalne – lubisz rozmawiać i jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia
  • jesteś osobą samodzielną, zadaniową i potrafisz dobrze zorganizować swoją pracę
  • cechuje się skrupulatność, poprawność językowa, wysoka kultura osobista
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • interesuje Cię tematyka branży HR
  • potrafisz pracować pod presją czasu
  • jesteś studentem/studentką studiów zaocznych Zarządzania Zasobami Ludzkimi
  • posiadasz adres zameldowania na terenie powiatu sochaczewskiego - warunek konieczny !

Oferujemy:

  • płatny staż zorganizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie - w stale rozwijającej się Agencji pracy tymczasowej
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (9-17)
  • przygotowanie do pracy na stanowisku samodzielnego Konsultanta ds. rekrutacji
  • wynagrodzenie stażowe na poziomie ok. 1017 zł netto (miesięcznie)
  • 6 miesięczną praktykę z realną możliwością zatrudnienia po zakończeniu stażu.