Szukasz pracy na produkcji ale nie posiadasz doświadczenia? Pomożemy Ci je zdobyć, ponieważ obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

MIEJSCE PRACY: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn, pakowanie
  • dbanie o stanowisko pracy
  • kontrola jakości

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (7 dni pracy, 2 dni wolne)
  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, natomiast nie jest konieczne

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie nawet do 3600 zł brutto/mies.
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) 4-brygadowym

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o kontakt telefoniczny: 575-990-075, oraz zachęcamy do złożenia swojej aplikacji za pomocą krótkiego formularza.