Naszym klientem jest firma zaopatrująca hodowców i producentów pasz od dekady odnosząca sukcesy na polskim rynku. Znana z wdrażania innowacyjnych produktów i rozwiązań przydatnych w produkcji zwierzęcej i roślinnej oraz mających zastosowanie w profilaktyce chorób zwierząt gospodarskich i domowych. Na zlecenie tej firmy poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Business Development Manager - Product Manager

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dostawcami dodatków paszowych (produkty dla drobiu)
  • Doradztwo żywieniowe na terenie Polski i poza jej granicami
  • Współpraca przy opracowywaniu miesięcznych przewidywań sprzedaży produktów dla drobiu
  • Realizacja rocznego budżetu promocji i sprzedaży produktów dla drobiu.
  • Opracowywanie rocznego budżetu sprzedaży produktów dla drobiu.
  • Pełnienie roli eksperta (również tłumacza np. podczas konferencji) w zakresie wszystkich spraw związanych z dystrybucją i doradztwem technicznym odnośnie produktów dla drobiu.

Wymagania:

  • dyplom lekarza weterynarii
  • znajomość branży drobiarskiej (doświadczenie zdobyte podczas pracy w wylęgarni, firmie farmaceutycznej – dział drób, mieszalni pasz, na dużej fermie, ewentualnie w lecznicy)
  • znajomość chorób drobiu wraz zagadnieniami związanymi z bioasekuracją, profilaktyką i leczeniem
  • prawo jazdy
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji
  • biegły język angielski
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych, również za granicę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport