Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, firmy spedycyjnej o kapitale zachodnioeuropejskim wraz z wprowadzeniem i rozwojem nowej usługi poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Spedytor ds. transportów ekspresowych

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę stałych zleceń w relacjach międzynarodowych, a do jej głównych obowiązków będzie należało:

  • realizacja transportów samochodami o DMC do 3,5 t (transporty ekspresowe)
  • bieżąca kontrola realizowanych zleceń
  • optymalizacja kosztów transportu
  • utrzymywanie relacji z przewoźnikami
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługiwanych zleceń

Wymagania:

Idealny kandydat to osoba posiadająca doświadczenie w organizowaniu transportów ekspresowych.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby, które posiadają:

  • doświadczenie w organizowaniu międzynarodowych transportów całopojazdowych (min. 2 lata)
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej; są samodzielne i kreatywne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnie w oparciu o umowę o pracę
  • ciekawą i dynamiczną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy
  • pakiet benefitów ( prywatna opieka medyczna, karta Multisport )