Aktualnie dla jednego z naszych klientów, firmy świadczącej usługi z zakresu outsourcingu usług księgowo-finansowych, audytów i doradztwa podatkowego poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Samodzielna księgowa / Samodzielny księgowy

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Obsługa księgowa kilku spółek z kapitałem zagranicznym
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie deklaracji (VAT, CIT, PIT, ZUS)
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami Ustawy o Rachunkowości oraz standardami międzynarodowymi
  • Koordynowanie pracy Asystentów ds. księgowości
  • Bieżąca obsługa międzynarodowych klientów z sektorów: sprzedaż i dystrybucja, usługi, produkcja

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: Księgowy lub Samodzielny Księgowy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie outsourcingowej
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Znajomość Ustawy o Rachunkowości oraz Międzynarodowych Standardów Rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie rozmów z międzynarodowymi klientami.

Oferujemy:

  • Okazję do dynamicznego rozwoju zawodowego w firmie współpracującej z wieloma międzynarodowymi klientami z różnych branż
  • Długoterminowe zatrudnienie w organizacji ceniącej u swoich pracowników samodzielność, odpowiedzialność i gotowość do pozyskiwania wiedzy
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy (możliwość objęcia stanowiska kierowniczego, ewentualnie podjęcia pracy w innym dziale)
  • Pracę z zagranicznymi klientami, umożliwającą stały kontakt z językiem angielskim
  • Dostęp do szkoleń oraz bezpłatnych lekcji języków obcych (m.in. angielski, niemiecki, francuski).